TornadoFish 2013 yılında kurulan, hedefleri doğrultusunda her gün büyük adımlarla ilerleyen,  piyasa içerisinde kaltesi ile fark yaratmayı hedefleyen ve içinde yer aldığı ip Misina sektöründe adını üst seviyelere taşımayı kendine misyon edinmiş,  genç, dinamik ve çalışkan bir firmadır.

TornadoFish küçük bir kuruluş olmasına rağmen doğruluk, güven ve ürün kalitesi ile büyük işler başaracağını daha kuruluş aşamasında kanıtlamıştır. Geniş ürün yelpazesine sahip olan TornadoFish, bu çeşitliliğini ürün kalitesi, doğru atılımları ve müşterilerine verdiği güven doğrultusunda sağlamıştır ve gün geçtikçe kendini bir üst seviyeye taşımaktadır.

TornadoFish sağlıklı ilerleyişini piyasa içerisinde sağladığı güveni, firma içerisinde yaşaması ve yaşatmasına borçludur. Takım çalışmasına verilen önem gün geçtikçe büyümekte olan firmamızın çalışan tüm parçalarını bir arada tutmakta, bölünmez bir bütün haline getirmektedir.

Firmamızın kurulduğu andan itibaren kesinlikle ödün vermediğimiz doğruluk ilkesi, üretimden satışa müşterilerimiz ile firmamız arasında kurulan köprünün en temel taşıdır.

Her geçen gün büyümeyi, büyüdükçe sizlere daha iyi hizmet vermeyi vizyonumuz olarak görmekte ve güveninize layık olmak için daha çok çalışmaktayız.                                                                                                                      Tornado Fish


 

"Kalite Politikamız"

Kalite politikamız

 

"Memnuniyetiniz bizim memnuniyetimizdir..."